05352718112

Birebir Koçluk

samsun tango kursu

Tango Kursu mu, Birebir Koçluk mu?

Arjantin Tango dansı derin bir felsefeye, kadın-erkek ilişkisini anlatan hikayelere, bununla beraber kolay öğrenilebilen dinamiklere sahiptir.

On yıllarca, bazen bu camianın içinde olan dansçılar bazense bu işten para kazanmaya odaklı dans kursları tarafından yanlış reklam politikalarına maruz kalmış olan tango, bünyesinde barındırdığı hikayeleri dans severlere doğru ifade etme şansı bulamamış, insanların zihninde yapılması zor danslar kategorisinde yerini almıştır.

Tangonun felsefesini ve dinamiklerini öğrenmek istiyor, ancak  zor olduğunu düşünüyorsanız, sizi Arjantin Tangonun hikayesini ve tangonun dinamiklerini öğrenmek için tecrübelerimizi  paylaşmaya  davet ediyoruz. Bir halk dansı olan Arjantin Tango, on yılı aşkın Dansçı/Koreograf/Eğitmenlik tecrübesi ışığında oluşturduğumuz tango felsefesi ve birebir ilgiyle sizin için artık çok kolay.

 

Birebir Koçluk Tavsiye Edebileceğimiz Diğer Durumlar

 

  • Haftalık programınızda sabit gün ve saatlerde program yapamadığınızda
  • Bu deneyimi sizin için özel bir kişiyle paylaşmak istediğinizde.
  • Grup içerisinde rahat olmayacağınızı düşündüğünüzde
  • Eğitmenle birebir çalışarak, daha hızlı edinim süreci hedeflediğinizde

 

Birebir çalışmaların size sağlayacağı avantajlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için buradan  blog sayfamızdaki yazımıza göz atabilir, program yapmak için bizi arayabilirsiniz.