05352718112

Birebir Ders

Neden Birebir Ders Tercih Etmeliyim?

Arjantin Tango derin bir felsefeye, kadın-erkek ilişkisini anlatan hikayelere, bununla beraber kolay öğrenilebilen dinamiklere sahiptir.

On yıllarca, bazen bu camianın içinde olan dansçılar bazense bu işten para kazanmaya odaklı organizatörlerce yanlış reklam politikalarına maruz kalmış olan tango, bünyesinde barındırdığı hikayeleri sevenlerine doğru ifade etme şansı bulamamış, insanların zihninde yapılması zor danslar kategorisinde yerini almıştır.

Tango dersi almak istiyorsunuz, buna rağmen öğrenmenin kolay olabileceğiyle ilgili tereddütler  sizi de durduruyorsa, sizi, Arjantin Tangonun hikayesini ve tangonun dinamiklerini öğrenmek için birebir derslere davet ediyoruz. Bir halk dansı olan Arjantin Tango, on yılı aşkın eğitmenlik tecrübesi ışığında oluşturduğumuz eğitim sistemi ve birebir ilgiyle sizin için adım atmak kadar kolay olacak.

 

Birebir Ders Almanızı Tavsiye Edebileceğimiz Diğer Durumlar

 

  • Haftalık programınızda sabit gün ve saatlerde program yapamadığınızda
  • Sizin için özel bir kişiyle ders  almayı planladığınızda
  • Grup içerisinde rahat olmayacağınızı düşündüğünüzde
  • Eğitmenle birebir çalışarak, daha hızlı öğrenme süreci hedeflediğinizde
  • Özel bir etkinliğe yönelik koreografik çalışmalar yapmayı amaçladığınızda

 

Birebir derslerin size sağlayacağı avantajlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için buradan  blog sayfamızdaki yazımıza göz atabilir, program yapmak için bizi arayabilirsiniz.

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On Instagram